Crocotta

17. října 2014 v 20:09 | Arashi** |  různé bestie
je celosvětově distribuován mýtický pes-vlk pocházející z Indie, stejně jako z Etiopie . Crocotta má tělo extrémně velkého psa, někdy tak velké, jako mezek. Jeho hlava se podobá hyeně a má kopyta, kůň, stejně jako hřívu a ocas, který se podobá lvímu. Jeho kožešina barvou kolísá od žluté až hnědo-černou může obsahovat skvrny nebo pruhy připomínající hyenu nebo tygra.

Crocotta má schopnost napodobovat lidskou řeč a používá jí k lákání své oběti. Obvykle předstírá, že je někdo v nesnázích. Tvor často používá hlas, kterým oběť naláká ve svém volání o pomoc.

Crocotta může přežít v jakémkoli typu podnebí a terénu, pokud je dostatek dostupného jídla, ale bývá nejvíce často nalezená v oblastech, kde jsou stáda zvířat, jako jsou ovce, dobytek, nebo jeleni. Mají doupata v jeskyních či opuštěných budovách. Zdá se, že zvíře úrovní inteligence, mimiky je podobné jako u papouška. Nicméně, jejich schopnost napodobovat hlasy známých oběti a v některých případech použít jméno oběti nebo jiné osobní údaje, vede výzkumníky k přesvědčení, že tito tvorové mají určitou primitivní formu telepatické schopnosti.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama