Číslo 8 přináší smrt napříč celou historií, proč si ho nikdo nevšímá?

14. dubna 2013 v 18:32 | arashi** |  duchovno
Různé rituály, rčení, pověry a v neposlední řadě i předtuchy patří do oblasti čarodějnictví. Dříve se jen za náznak projevů okultismu či nadpřirozena upalovalo. Dnes se k těmto mýtům vzhlíží poněkud opomíjeně. Ovšem připomeňme si velké neštěstí, které se odehrálo v České republice 08.08 2008, kdy ve vlaku EC 108 zahynulo 8 lidí. Jde o skutečnou náhodu, nebo je toto číslo vážně prokleté. Vlak havaroval ve Studénce na Novojičínsku, který sem mířil z Polského Krakova. Pozůstalým to sice životy milovaných nevrátí, ale pojďme blíže prozkoumat teorii, která se opírá o tajemné báchorky spjaté s číslem osm. Je doopravdy možné, že by tato číslice prorokovala zlou předtuchu? Číslo 13 je celkem zažité. V nejednom hotelu se právě toto patro přeskakuje a na dvanácté navazuje hned čtrnácté. Osmička se však také hlásí o pozornost.
Ke Studénce v Moravskoslezském kraji se urputnou rychlostí 134km/h řítí vlak s celkem se čtyřmi stovkami cestujících. Nikdo ještě netuší, co je za malý okamžik čeká a čeho budou mnozí svědky. Obrovská tragédie otřásla celou republikou. Vlaky jsou považovány za jedny z nejbezpečnějších dopravních prostředků, které každý den přesunou velké množství lidí do práce, škol i na výlety. Osudným se stává silniční přejezd, který podléhá rekonstrukci. Právě ta se několik sekund před příjezdem vlaku zřítí a zablokuje průjezd. Strojvedoucí se zachoval duchapřítomně a stačil sáhnout po záchranné brzdě. Ovšem z 5000 metrů nedokáže vlak úplně zastavit a jeho rychlost se sníží na 90 km/h. Náraz je obrovský. Strojvedoucí jako zázrakem přežil bez vážnějších zranění, ale to se nedá říci o 3 mrtvých mužích, 5 ženách a 95 zraněných.
V incidentu se objevuje až příliš osmiček. Dokonce je i v označení vlakové soupravy. 8 žena sice umřela až po 3 týdnech v nemocnici, kde podlehla svým zraněním, to však nebrání v teorii, že za vším může stát nepříznivý osud a možná i vyšší vůle, jak si mnozí myslí. Může být 8 opravdu proklatá a přinášet smrt? Bylo tomu tak i v tomto případě?
Nahlédněme do historie, kde se nachází celý výčet zajímavých událostí s datem obsahující osmičku. Karel IV umírá roku 1378. Stejně tak byl zavražděn i Václav, jež nepřežil 28. září. 8. listopadu došlo k slavné bitvě na Bílé hoře a co teprve 1. světová válka, která své nechvalné období zakončila roku 1918. Mnozí z vás si ještě určitě pamatujete na rok 1968, kdy nás vojska Varšavské smlouvy obsadí a utlačují dalších 20 let. Osmička se nalézá v hodně důležitých datech světové i tuzemské historie, ostatně i jako jiná čísla. Skeptici tvrdí, že se na každé číslo dokáže najít celý soubor nepěkných událostí a neznamená to, že by mělo být dané numero prokleté.
Numerologové tvrdí, že každé číslo vyzařuje svou osobitou frekvenci a dokáže ovlivňovat dění mezi nebem a zemí. Dokonce součet data 08.08.2008 dá 26 a 2+6 je zase osm. Vliv čísel prý nelze podceňovat a za žádných okolností je brát na lehkou váhu. Pokud děláme důležitá rozhodnutí, vyberte si na to i vhodný den.

Číslo 8 přináší smrt napříč celou historií, proč si ho nikdo nevšímá?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama