vnímání aury

26. března 2013 v 15:48 | arashi** |  různé návody a testy

Barvy Aury a jejich možné významy

Červená: Barva silné energie, ohně a kreativní síly. Jedná se o žhavou, život manifestující energii. Může indikovat silnou vášeň, mysl a vůli. Dynamický odstín může odrážet vztek, lásku, nenávist či neočekávané změny. Je ovlivněna energií cirkulující v těle, sexuální energií a různými schopnostmi a talenty. Příliš mnoho červené či její zakalení může odrážet zápal či nerovnováhu. Může rovněž indikovat výbušnost, agresivnost, impulsivnost či vzrušení.
Oranžová: Barva tepla, kreativity a emocí.Může indikovat odvahu, radost a ochotu. Může odrážet otevření nové úrovně vědomí (obzvláště v jiných sférách, {jako třeba Astrální Pláň}). Může rovněž indikovat emociální nerovnováhu, přesvědčivost. Zamlžené odstíny oranžové můžou značit pýchu či okázalost. Může rovněž značit obavy a ješitnost.
Žlutá: Jedna z nejsnáze viditelných barev. Světlá žlutá kolem vlasů může symbolizovat optimizmus. Je to barva mentální aktivity a nového úsvitu. Může indikovat nové příležitosti k získání znalostí, lehkost, moudrost a intelekt. Více pastelové odstíny mohou často indikovat zapálení pro určitou životní věc, sílu nápadů či duševní vývoj (obzvláště světle žlutá přecházející do bílého spektra). Může reprezentovat probouzející se psychické aktivity. Hlubší a mlhavější odstíny mohou odrážet přílišnou přemýšlivost či analýzu. Může označovat kritičnost, pocity deprivace z poznání něčeho nepříjemného, a dogmatizmus.
Zelená: Barva senzitivity a soucitu. Odráží vývoj, sympatii a vyrovnanost. Může značit osobu, která je spolehlivá či chápavá. Je to barva hojnosti, síly a přátelství. Tmavější odstíny mohou značit lakotu a nejistotu. Zamlženější odstíny často odráží závist a stejně tak snahu získat někoho druhého. Může indikovat nevíru či pochyby o sobě samém.
Modrá: Druhá nejsnáze viditelná barva. Barva klidu. Odráží úsilí, pravdu a serióznost. Může značit rozvoj telepatických schopností. Světlejší odstíny mohou značit vnitřní pochyby a obavy, stejně tak jako dobrou představivost a intuici. Tmavější odstíny znamenají osamělost či dlouhé pokračující úsilí pro nalezení životního cíle. Královská modrá naopak indikuje upřímnost, dobrý úsudek či to, že dotyčná osoba právě nalezla, či v blízké době nalezne, po čem touží. Zamlženější odstíny označují omezenou vnímavost melancholii, spěch a obavy, dominanci, strach, zapomnětlivost a přecitlivělost.
Fialová a Purpurová: Barva tepla a proměny. Barva citových poranění, krvácejícího srdce a mysli. Odráží nezávislost a intuici, stejně jako dynamické a důležité sny. Může označovat schopnost zvládnout problémy prakticky a světácky. Světlejší odstíny mohou odrážet ponížení a duchovnost. Tmavé fialovo-purpurové odstíny indikují velkou vášeň, sílu či vůli. Rovněž mohou odrážet individuální potřebu úspěchu. Temnější a zamlženější odstíny odrážejí potřebu překonat nějaký problém či roztodivné intenzivní erotické představy. Tendence být panovačnými, potřeba sympatie a pocit nedorozumění jsou rovněž indikovány tmavými zamlženými odstíny.
Růžová: Barva soucitu, lásky a čistoty. Může odrážet štěstí, pohodu a smysl pro přátelství. Může indikovat klidné, skromné jedince se smyslem pro krásu a umění. Rovněž odráží nenásilnost, obzvláště v zamlženějších odstínech. Může indikovat pravdomluvnost, nebo naopak její nedostatek. Rovněž indikuje období nové lásky či vize.
Zlatá: Odráží dynamickou duševní energii a pravdu, vycházející ze síly onoho jedince. Odráží vyšší energie oddanosti a smyslu pro harmonii. Indikuje časy revitalizace a obnovy. Zamlženější odstíny znamenají, že u dotyčné osoby se probouzí nečekaná inspirace, kterou si ještě neuvědomila. Odráží pracovitost - tj. ona osoba pracuje, aby svůj život vedla směrem ke zlatu a bohatství.
Bílá: Nejčastěji viděná aura ze všech předcházejících. Je často viděna jako průsvitný stín. Pokud se tato aura vyskytne, dochází obvykle ke kombinaci s jinými barvami. Tak poznáte, zdali je to vlastní barva aury, nebo pouze nedostatečná vnímavost. Pokud je aura opravdu bílá, znamená pravdu a čistotu. Indikuje čistotu něčí energie a probouzení se nečekané kreativity.
Šedá: Barva zasvěcení. Může indikovat náhlé odhalení některých vrozených vlastností. Odstíny šedi směrem do stříbrna označují probouzení se typicky ženské energie. Energie a schopnosti iluminace, intuice a kreativní imaginace. Tmavší odstíny mohou značit fyzickou nerovnováhu a vyčerpání, obzvláště pokud se vyskytují blízko citlivých částí těla. Rovněž symbolizují potřebu lásky či nějaký nedokončený úkol. Jasná šedá indikuje tajnůstkářské a osamělé osoby.
Hnědá: Jedna z velmi častých barev. Ačkoli si mnozí myslí, že značí nerovnováhu či nedostatek energie, není tomu vždycky tak. Pokud se takto zbarvená auta vyskytne obzvláště kolem hlavy či nohou, může odrážet nový růst - indikuje budování základů pro budoucí přátelství. Odráží organizovanost a píli. Ale hnědá kolem obličejových částí hlavy může značit touhu po jiném zacházení. Pokud se vyskytne v blízkosti čaker může značit potřebu očistit tato místa - může značit jejich zablokování. Může značit i fyzické problémy, ale nedělejme hned závěry. Odezva od oné osoby je nejlepší způsob, jak ji pochopit.
Černá: Jedna z nejvíce matoucích barev aury. Je to barva ochrany a protekce. Může značit štíty, které někoho chrání před vnějšími energiemi. Může rovněž značit, že ona osoba má nějaká tajemství. Může rovněž znamenat, že ona osoba má nějaké břemeno či nerovnováhu.
Třpytivě stříbrná: Často vypadá jako jemné třpytivé světlo v auře, obvykle téměř jiskřivé a zbarveno do stříbrného spektra. Může znamenat mnoho věcí. Téměř vždy je známkou velké kreativity a plodnosti. Pokud je viděna kolem ženy, často odráží plodnost či těhotenství. Je vždy přítomna u ženy, která je těhotná či porodila dítě během posledních šesti až devíti měsíců. Pamatujte ale, že ne každý s touto aurou je těhotný.
Když pozorujete něčí auru, musíte pamatovat na jednu věc, a to, že na cizí auru se díváte skrze vaši vlastní auru. Kvůli tomu, barva kterou uvidíte nemusí být skutečnou barvou aury oné osoby. Například, pokud je vaše aura žlutá a ten, na koho se díváte, má auru modrou, výsledná barva kterou uvidíte bude zelená, jak se obě barvy smísí dohromady. Tak na to pamatujte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama