Stop týrání zvířat - vegetarián není vegan + přidané video - povinost vidět

29. března 2013 v 13:09 | arashi** |  stop týrání zvířat
Ahoj stále dokola vidím na blogách a různých stránkách zastavme týrání zvířat! Ale že o tom budeme mluvit a dál pojídat maso a živočišné produkty tím to nezastavíme. Nenutím vás upustit od vašich zvyků, ale každý tvor má právo na život no ne!
Když už tedy chcete jíst maso, na chíly si přestavte že je na vašem talíři váš pes, kočka, had, kůň, morče v mém případě varan stepní. Dokázali byjste snít vašeho mazlíčka? Co byste udělali kdyby vám někdo vzal milované zvířátko zabil ho brutálním spůsobem a pak ho sežral. Já osobně řeknu to na plnou hubu ... mě vstáhnout někdo ruku na zvíře tak ho čeká smrt! Mám velmi prudkou povahu, temteramentem jsem cholerik, tudíš trpím velmi zvírazňuji VELMI SILNÝMI VÝBUCHY VZTEKU A AGRESE. A můžu říct a nebudu lhát miluju svoje zvířata víc než svůj život kterej stál vždy za hovno a to se asi nezmení. To by chtělo asi vysvětlení: zkrátka bylo mi půl roku když mě mj vlastní táta zmlátil po mém ještě dětském obličejíčku byla obtisknutá jeho dlaň modřina fialové barvy se mi táhla přes třičvrtě obličeje. Nevím co se dělo potom máma ho vykopla z domů a do sedmi let jsem byla v relativním klidu, ted až na to že mě máma strkala k sousedům a různým kamarádkám aby mě pohlídali když ona byla prič. Ach ta rodičovská láska bohužel toto slovo je mi neznámé. Bylo mi 7 let a mama si našla přítele a od toho okamžiku se opět vše posralo. Rány pěstí, mlácení havou o zeď, a další věci nechce se mi to rozepisovat .. V 17 letech jsem to neunesla stres, pocit méně cenosti, život ve stínu a další takovýhle sračky. Našla jsem si přítele a následně se k němu nastěhovala a světe div se konečně jsem měla klid , koupili jsme si hady přesně tedy 7 hroznýšů královských, 2 krajty kobercové u kterých teď čekám snůžku vajec. A krajtu královskou. Poté jsem si pořídila ještěry : 5 agam vousatých a 2 varany stepní. Nikdy v mém životě ať jsem byla u koní, krav, hadů, ještěrů, psů, koček, srnek, prasat a podobně se mi nestalo aby mě nějaké zvíře napadlo či chtělo zabít! Jo přiznávám občas mě kousne had, ale to je moje chyba krmím je z ruky takže je ze mě cítít potrava. Nikdy se mi nestalo aby má 4 metrová hroznýšice jménem Athéna mě napadla či pokousala pro nic za nic. Hada jsem měla v posteli spala jsem s ním chodím s ním na veterinu otevírám mu tlamu, sprchuju je, při manipulaci v teráriu jsou hadi klidní a vděční chovanci.
Udělala snad někdy zvířata něco člověku! Proč bychom se nad ně měli povyšovat. To člověk je ten zlý ničí planetu, vyhlazuje druhy živočichů bereme jim přirozené prostředí a pak se hrozně divíme že se divoká zvířata napadají člověka a je to naše chyba vzali jsme jim domov, přirozená loviště, zabíjeli pro maso či lovily jako trofeje. To člověk je největší zrůdou téhle planety!

Ten hajzl co tam mlátí tu krávu by zasloužil kulku mezi oči neb ještě líp provaz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama