orochimaru -sama5

23. dubna 2010 v 22:55 | Arashi** |  Orochimaru

Základní info:
Věk: 50 let (Shippuuden 53 let)
Narozeniny: 27. října
Typ krve: B
Výkša: 172 cm
Váha: 57.3 kg

Ninja Info:
Registrační ID: 002300
Skrytá vesnice: Listová (Konoha)
Úroveň: neznámá, má schopnosti jako Hokage, neoficiální úroveň Sannin
Současný stav: Missing-Nin


Další info: Dodělání akademie: 6
Chuuninem: ?
Jouninem: ?
Jutsu:
Kuchiyose no Jutsu (přivolávání - had)
Kusanagi no Tsurugi: Kuu no Tachi (meč Kusanagi: Dlouhý meč nebes)
Nan no Kaizou (malá změna těla)
Kuchiyose: Edo Tensei (přivolání: Obživéní z nečistého světa)
Hiru Banshou: Bouka no Jutsu (pijavice: obrana před útokem)
Utsusemi no Jutsu (technika projekce)
Juin Jutsu (prokletá pečeť)
Kanashibari no Jutsu (částečná paralýza)
Gogyou Fuuin (technika pěti živlů)
Fuuton: Daitoppa (vítr: obrovský průlom)
Fushi Tensei (reinkarnace žijící mrtvoly)
Shuushagan no Jutsu (technika mizící kopie tváře)
Sen'eijashu (skrytá stínová ruka hada)
Sen'eitajashu (mnoho skrytých stínových rukou hada)
Sanjuu Rashoumon (trojitý Rashoumon)


Mise:
D-Rank: 16
C-Rank: 332
B-Rank: 521
A-Rank: 491     
S-Rank: 108


Orochimaru je Sanninem, původem z Listové, nyní vede Zvučnou (spoiler: vlastně vedl, teď je mrtvý). V mládí byl v týmu s Jiraiyou a Tsunade, tento tým je později nazýván jako Sannini. Orochimaru se choví spíše jako žena, díky tomu, že vymyslel techniku na výměnu těl, kterou si zajistil věčný život. Dlouhou dobu strávil v těle ženy. Orochimaru kromě této techniky vymyslel ještě mnoho dalších, jeho cílem je ovládnout každé jutsu na světě. Prováděl s lidmy mnoho pokusů, např. vymyslel prokleté pečetě. Nejčastěji je vidět s Kabutem - jeho nejoddanějším služebníkem. Orochimaru byl také kdysi v Akatsuki, kde se snažil převzít tělo Uchihy Itachiho (díky Sharinganu), ale Itachi ho porazil a připravil Orochimara o ruku (ale on si pak změnil tělo, takže jí má zase zpátky, tu starou si vystavuje někde ve zvučné...*fuj*). Orochimaru pak odešel z Akatsuki a zaměřil se na Sasukeho.

orochimaru.gif orochimaru image by scrappy88_01

Orochimaru.jpg Orochimaru image by IRSchwanwede
orochimaru.jpg orochimaru image by zaidbm
Orochimaru.gif Orochimaru image by neji_hyuga_the_genius
Orochimaru.jpg Orochimaru image by monmei_08
orochimaru.jpg orochimaru image by v000214000


_Orochimaru_.jpg Orochimaru. image by toska18713
orochimaru.jpg Orochimaru image by Sasuke4life Jako dítě byly Orochimaru a dva členové jeho týmu (Jirayia a Tsunade) žáky Třetího Hokagea. Pro své schopnosti dostali od Hanza označení "Tři legendární ninjové" (Densetsu no Sannino), protože dokázali přežít v boji s ním. Orochimaruovi rodiče zemřeli, když byl malý a nechali ho, aby se staral sám o sebe po celý svůj život. Když si ho vzal jako studenta Třetí Hokage, objevil Orochimaruov přirozený talent, ale i zlomyslnost a silnou touhu po moci.
Rozhodl se tyto špatné vlastnosti ignorovat doufajíc, že je dokáže potlačit. Navzdory tomuto Orochimaru vždy ukazoval svou špatnou stránku a ambice a začal se na ně soustředit hned po tom, co opustil Třetího stranu.
Přes další roky se Orochimaru snažil dosáhnout nesmrtelnost a chtěl svůj život zasvětit tomu, aby se naučil každé jutsu, které existuje. Pro splnění obou těchto cílů začal tajně dělat experimenty na vesničanech, aby prodloužil svůj život a také aby našel způsob, jak se naučit i jutsu, pro něž neměl vlohy a schopnosti. Při tom všem se snažil i stát se Hokageom, avšak jeho osobní názory a neschopnost ho vedly k tomu, že musel tento titul přenechat Jiraiyovmu studentovi - Namikaze Minato. Po tom, co mu byl Sebraný jediný důvod, proč být oddaný Konoha, přestal Orochimaru tolik tajit své experimenty a únosy na tolik, že Třetí zjistil, co Orochimaru tajně dělá. Poté, co ho odhalil, měl šanci ho zabít, ale nedokázal to a Orochimaru utekl. Jiraiya ho našel a smýšlející o něm jako o blízkém příteli se ho snažil přesvědčit, aby se vrátil. Avšak Orochimaru odmítl a otočil se tak navždy ke svému bývalému domovu, který nenáviděl a chtěl ho zničit.
Jelikož Orochimaru opustil Konoha, přidal se k organizaci Akatsuki, kde byl přidělen do týmu se Sasori. Co dělal, když byl členem organizace není známo, ale ví se, že se pokusil zmocnit se těla Uchiha Itachiho, aby získal Sharingan. Itachi byl však silnější a během souboje mu pomocí Sharinganu usekl levou ruku. Jako výsledek tohoto prohraného souboje Orochimaru opustil Akatsuki spolu se svým prstenem a knihou, obsahující všechna tajemství této organizace. Od té chvíle po něm šla i Akatsuki. Ve stejný čas něj Sasori nastražil špeha - Yakushi Kabuta, se speciálním úmyslem dostat zpět prsten. Nicméně Orochimaru si to brzy všiml a získal Kabuta na svou stranu. Orochimaru se zmocnil Země rýže (Country of Rise), kde založil svou vlastní ninjovským vesnici Otogakure, přeplněnou ninji, kteří k němu projevovali velkou loajalitu. Také vybudoval řadu tajných základen po celém světě, mezi nimiž se stále přesouval.
Orochimaru později přesvědčil Sunakagure (písečnou vesnici), aby se k němu přidala a napadli společně Konoha. Jelikož nepotřeboval žádného partnera, Orochimaru zabil Čtvrtého Kazekage a vzal na sebe jeho podobu, aby vytvořil iluzi, že Kazekage souhlasí s invazí do Konohy. Po tom jak invaze začala, Orochimaru pronikl do Konohy, aby otestoval schopnosti Uchiha Sasukeho, mladšího bratra Itachiho a jeho poslední naděje získat Sharingan. Po krátké srážce s Sasukem ho označil prokletou pečetí nebes (Cursed Seal of Heaven) doufajíc, že jednou přinutí Sasukeho, aby se k němu přidal.
Měsíc poté, co začala invaze, Orochimaru vyprovokoval souboj s Třetím Hokageom. Během souboje oživil těla Prvního a Druhého Hokage, aby mu v boji pomohli. Třetí byl schopen ho zabít, avšak za cenu, že při tom zemře i on. Pokusil se o to, doufajíc, že tak napraví chybu, kterou kdysi udělal. Třetího technika zničila Orochimaruove ruky, ale byl slabý na to, aby ji dokončil a zemřel. Orochimaru s nimi už nebyl schopen provést žádné jutsu a byl nucen odvolat invazi a utéct.
Orochimaru nebyl schopen své ruce vyléčit a navíc mu nedokončené jutsu způsobovalo hroznou bolest, a tak vyhledal bývalou členku svého týmu Tsunade a navrhl jí, že oživí její mrtvého bratra a přítele, pokud mu za to uzdraví ruky. Tsunade však odmítla a místo toho ho napadla a Orochimaru byl nucen znovu utéct.
Konečně se rozhodl využít Sasukeho a poslal čtveřici ninjů, aby ho přesvědčily a dovedly k Orochimaruovi, který by jeho tělo ovládl. No Sasukeho transport trval příliš dlouho a Orochimaru byl nucen vzít si jiné tělo. Uvězněn v tomto těle na další 3 roky, Orochimaru trénoval Sasukeho, aby z něj udělal ideální tělo až do chvíle, dokud se ho znovu pokusí ovládnout.
Po dvou a půl letech Orochimarua jeho nové tělo zklamalo, a byl nucen začít se zamýšlet nad převzetím kontroly nad Sasukeho tělem. Sasuke však využil Orochimaruovej slabosti a zaútočil jako první. Zatlačen do kouta začal Orochimaru s transformačním procesem, ale Sasuke ho zastavil tak, jak před lety Itachi. Pomocí Sharinganu Sasuke otočil dimenzi vytvořenou Orochimaruom kompletně proti němu. Když se později Kabuto Sasukeho zeptal na Orochimaruov osud, Sasuke vysvětlil, že místo toho, aby Orochimaru přebral vládu nad jeho tělem, probral Sasuke vládu nad tělem Orochimarua a tím získal schopnost rychlejšího uzdravování i ovládání hadů.
Když si celý svět myslel, že Orochimaru je mrtvý, začal Kabuto zkoumat zbytky jeho těla a následně je vložil do sebe, aby ze sebe udělal bytost ještě silnější, než byl Orochimaru. Nicméně, jako následek tohoto experimentu, se začal "Orochimaru" postupně pomalu zmocnit Kabutovho těla.
  • Pozice: Sannino
  • Věk: 51; Shippuuden - 53
  • Učitel: Třetí Hokage
  • Tým: Tým Sarutobi (Třetí Hokage, Orochimaru, Jiraiya, Tsunade)
  
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama